fbpx

🚩 Шахраi: єдиний компенсаційний центр повернення невиплачених грошових коштів

Мошенники залезают прямо к вам в календарь со ссылкой на фальшивый сайт по возврату средств, которые якобы должно государство. Обновлено 29.10.2022.

Жулики пишут: «ВЫПЛАТЫ УТРАЧЕННЫХ ДЕНЕЖНЫХ СРЕДСТВ УТВЕРЖДЕНЫ» и предлагают пройти на некий сайт.

Майбутні жертви потрапляють на сайт ЄКЦ ВНДС (Єдиний Компенсаційний Центр Повернення Невиплачених Грошових Коштів).

Там шахраї їм брешуть, що, згідно з постановою 28/19329к, спрямованої на підтримку імпортозаміщення та підвищення добробуту громадян, кожен громадянин може отримати грошову компенсацію витрат на оплату товарів іноземного виробництва. Розрахунок суми компенсації та виплата коштів провадиться за період з 01.01.2016 р. Термін подання заявок на отримання виплати з компенсації Н.Д.С. за придбані товари іноземного виробництва обмежений, та пропонують запровадити 6 останніх цифр банківської картки, щоб перевірити свою компенсацію.

Що, звичайно, маячня, бо, якби було правдою, підтримувало якраз імпорт, а не імпортозаміщення. Далі просять перевірити наявність компенсації. Звичайно, вона буде нібито в наявності, але щоб отримати її, треба провести якийсь платіж, який буде вкрадений шахраями.

Підписуйтесь на телеграм-канал Вкладер і потім не кажіть, що вас не попереджали: https://t.me/vklader. Якщо немає Telegram, підписуйтесь по email.

⚡ Scam! Чёрный список пирамид и лохотронов [и отзывы]

Подписывайтесь на телеграм-канал Финсайд и потом не говорите, что вас не предупреждали: https://t.me/finside.